Angličtina ako základ

Skončili ste školu, prepustili vás z práce a vy si nemôžete nájsť nové zamestnanie? Čo je prekážkou? Vysoký vek, nedostatok praxe, jazyková znalosť? Alebo žeby všetko? Vymenovali sme tie najčastejšie problémy, z ktorými sa človek borí. Ako to teda prekonať? Dnes vám prinášame článok, ktorý bude o tom, čo ste možno už dávno vedeli. Teda o investovaní do seba a do vzdelania, o jazykových kurzoch.
Jazykový kurz ako investícia – predstavuje rekvalifikáciu, ktorá sa vám vráti. Že ste nezamestnaní a nemáte peniaze na kurz? Požičajte si, pretože máte šancu ich vrátiť. Vzdelanie je vždy investícia, ktorá sa vám vráti. Nemusíte sa za jeden semester v jazykovke naučiť prevratne veľa a nikto od vám nebude očakávať, že budete hneď ovládať jazyk na prevratnej úrovni, no zamestnávateľovi mnohokrát stačí už len to, že chcete niečo zmeniť, že vidí, že máte cieľ a nesedíte doma zo založenými rukami.
Aký jazyk sa učiť- v prvom rade angličtinu, pretože tá predstavuje základ pre komunikáciu. Pokiaľ sa ale chystáte pracovať napríklad do Rakúska, samozrejme vyhrá nemčina. Dôležité je začať na sebe pracovať a chcieť niečo zmeniť. Angličtina je považovaný za svetový jazyk, ktorým sa dohovoríte vo všetkých civilizovaných krajinách a trochu ja v tých necivilizovaných.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>