Angličtina v zamestnaní

Mnohí zamestnávatelia považujú investovanie do svojich zamestnancov ako správnu vec. Preto ich posielajú na konferencie, alebo im platia odborné kurzy. Častými sú aj kurzy angličtiny či iných jazykov, ktoré sú pre zamestnancov potrebné k práci. Výchova vrcholových šéfov, majiteľov ale aj bežných rádových zamestnancov.
Biznis angličtina – vhodný darček pre zamestnancov ako benefit – najväčšou skupinou, ktorá robí dobré alebo zlé meno sú pracovníci spoločnosti a ich rodinný príslušníci. Ak budete do zamestnanca investovať, vždy je priestor na to, že zamestnanec odíde, no omnoho menšia pravdepodobnosť je to, že bude na firmu, ktorá mu zaplatila angličtinu hanlivo nadávať, ako ju chváliť.
Jazyková znalosť – sebavedomie rastie. Ľudia, či mladí alebo starí, sa boja toho, čomu nerozumejú. To v jazykovej bariére platí násobne. Pokiaľ človek cudziemu jazyku rozumie, vie si mnohé veci naštudovať, rastie tak po odbornej stránke, čo má význam nie len pre neho samotného ale aj pre firmu.
Dynamický štart do dňa – angličtina vo firmách sa vyučuje v ranných hodinách, kedy je zamestnanec čerstvý a oddýchnutý. Dokáže tak prijímať mnohé informácie, ktoré by inak potrebovali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>