Možnosti výučby cudzieho jazyka u detí

Svoje deti môžete zapísať už v útlom veku do jazykové kurzy, neskôr aj na kurz angličtina pre deti, nemčiny alebo iného jazyka. Ak si stále myslíte, že to nie je dosť, môžete si prezrieť letné tábory, ktoré spájajú zábavný program s výučbou jazyka. Máte tak istotu, že vaše dieťa nebude cez prázdniny len hrať počítačové hry, ale bude sa venovať zmysluplnej činnosti.

Tieto tábory si však nepredstavujte ako nudné a nezáživné hodiny v škole. Všetci vieme, že aj deti potrebujú oddych, teda pohyb a zábavu, no zároveň chceme, aby sa niečo naučili. V takýchto táboroch sa to všetko spája. Deti sa cez deň hrajú rôzne hry, pri ktorých sa zároveň učia cudzie slová. Na vyššej úrovni medzi sebou môžu komunikovať v cudzej reči, a to za odbornej asistencie cudzojazyčného lektora. Preto sa tejto možnosti nebojte a doprajte svojmu dieťaťu nezabudnuteľné leto plné zážitkov!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>